
Шкіряний червоний гаманець на блискавці
880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5919
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний гаманець на блискавці
Опис:
-закривається на блискавку;
- всередині 5 відділень на всю довжину;
- 8 кишень для карток;
- відділення на блискавці для монет;
-маленька ручка на руку
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри (ШхВхГ, см): 20х10х3 см.
Країна виробник: Китай.
Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Опис:
-закривається на блискавку;
- всередині 5 відділень на всю довжину;
- 8 кишень для карток;
- відділення на блискавці для монет;
-маленька ручка на руку
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри (ШхВхГ, см): 20х10х3 см.
Країна виробник: Китай.
Упакований аксесуар у фірмову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




