-14%

Червоний шкіряний жіночий гаманець
1 160 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 222-407
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий класичний шкіряний гаманець на магніті в люкс якості ідеальний варіант для повсякденного використання
Гаманець не важкий, добре лежить в руці і зручний у використанні. Розміщуються купюри всіх номіналів, включаючи 1000 грн.
-закривається на приховані магніти,
-4 відділення для купюр (перегородки зі шкіри)
-8 відділень для карток
-2 кишені для монет на блискавках всередині гаманця
-кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця.
Розмір 19*9,5*3 см.
Матеріал: 100% натуральна шкіра
Виробництво – Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Гаманець не важкий, добре лежить в руці і зручний у використанні. Розміщуються купюри всіх номіналів, включаючи 1000 грн.
-закривається на приховані магніти,
-4 відділення для купюр (перегородки зі шкіри)
-8 відділень для карток
-2 кишені для монет на блискавках всередині гаманця
-кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця.
Розмір 19*9,5*3 см.
Матеріал: 100% натуральна шкіра
Виробництво – Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





