
Спортивна, міська чорна сумка Nike
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002 d
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна міська дорожня сумка відмінно підходить для походу в тренажерний зал або може використовуватися як дорожня сумка для перенесення особистих речей.
-Є одне велике відділення на блискавці зверху. Також є кишеня на блискавці на лицьовій частині сумки.
- Є знімний регульований ремінь, щоб носити її через плече, і дві ручки для носіння в руці.
-Ця сумка відмінно підійде для коротких поїздок.
- довжина по дну 44 см;
- ширина по дну 20 см;
- висота 20 см;
- Логотип вишитий.
-Колір-чорний
-Матеріал-еко шкіра
-Є одне велике відділення на блискавці зверху. Також є кишеня на блискавці на лицьовій частині сумки.
- Є знімний регульований ремінь, щоб носити її через плече, і дві ручки для носіння в руці.
-Ця сумка відмінно підійде для коротких поїздок.
- довжина по дну 44 см;
- ширина по дну 20 см;
- висота 20 см;
- Логотип вишитий.
-Колір-чорний
-Матеріал-еко шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Нестандартна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





