-37%

Чоловіча шкіряна сумка через плече H.T Leather
4 300 ₴
2 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: HT 7802
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вам чоловічу шкіряну сумку через плече H.T.Leather - ідеальний аксесуар для стильного і практичного чоловіка. Ця сумка має два основних відділення під блискавками, спереду кишеню під клапаном, ззаду сумки також відділення під блискавкою. Додаткові кишені забезпечують зручне зберігання дрібниць. У комплекті з сумкою йде фірмовий пильовик, який допоможе зберегти її у відмінному стані. Виготовлена зі шкіри високої якості, ця сумка поєднує в собі міцність і стиль. Будьте організованими і модними з чоловічою крутою сумкою через плече H.T. Leather.
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри:
Висота - 22 см.
Ширина - 18 см.
Товщина - 8 см.
Ремінець регулюється (максимальна довжина 150 см)
Фірмовий пильовик в комплекті.
Бренд H.T.Leather популярний у всьому світі завдяки тому, що вже протягом багатьох років поставляє на міжнародний ринок шкіряні чоловічі вироби (сумки, клатчі, бананки, слінги, гаманці тощо). Якість продукції цього виробника завжди на найвищому рівні, а неймовірна функціональність дозволяє користуватися одним таким аксесуаром протягом довгих років.
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри:
Висота - 22 см.
Ширина - 18 см.
Товщина - 8 см.
Ремінець регулюється (максимальна довжина 150 см)
Фірмовий пильовик в комплекті.
Бренд H.T.Leather популярний у всьому світі завдяки тому, що вже протягом багатьох років поставляє на міжнародний ринок шкіряні чоловічі вироби (сумки, клатчі, бананки, слінги, гаманці тощо). Якість продукції цього виробника завжди на найвищому рівні, а неймовірна функціональність дозволяє користуватися одним таким аксесуаром протягом довгих років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴






