-14%

Гаманець жіночий шкіряний бордовий
1 100 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 122
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий класичний гаманець Balisa на магніті в люкс якості ідеальний варіант для повсякденного використання
-Матеріал: Натуральна шкіра
-Основне відділення закривається на магніт.
-Перегородки з замші та текстилю.
-4 відділення для купюр і відділення на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
-Відкрита кишеня ззаду гаманця;
У комплекті – гарна подарункова коробочка.
Розмір – 19*9*3 см.
Відправку замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
-Матеріал: Натуральна шкіра
-Основне відділення закривається на магніт.
-Перегородки з замші та текстилю.
-4 відділення для купюр і відділення на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
-Відкрита кишеня ззаду гаманця;
У комплекті – гарна подарункова коробочка.
Розмір – 19*9*3 см.
Відправку замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка, Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





