Містка сумочка формату А-4
-сумка має два відділення, між ними кишеня - перегородка на блискавці.
-всередині - дві відкриті кишені і ще дві на блискавці
Розміри:
Висота - 30 см.
Ширина знизу - 33 см.
Ширина зверху - 43 см.
Дно - 13 см.
Матеріал - еко шкіра.
-сумка має два відділення, між ними кишеня - перегородка на блискавці.
-всередині - дві відкриті кишені і ще дві на блискавці
Розміри:
Висота - 30 см.
Ширина знизу - 33 см.
Ширина зверху - 43 см.
Дно - 13 см.
Матеріал - еко шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








