Стильна сумочка на три окремі відділення
Сумка на три окремі відділення, всередині додатково кишені на блискавці та відкриті.
Спереду і з тильного боку також є кишені на блискавці.
Розміри:
Висота - 24 см.
Ширина - 34 см.
Дно - 11,5 см.
Довгий ремінець.
Матеріал - еко шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴







