Розміри:
Висота - 21 см.
Ширина - 27 см.
Дно - 10,5 см.
Довгий ремінець - 111 см.
Матеріал - еко шкіра.
Сумка має одне відділення, всередині одна кишеня на блискавці і ще одна відкрита.
На лицьовій стороні кишеня під клапаном на кнопці-магніті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення під клапаном |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина плечового ременя | 1110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








