До вашої уваги представлена сучасна і містка модель чоловічої сумки
- Дотримані всі стандарти
- Якісна фурнітура
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (максимальна довжина 150 см )
- Спереду відділення на блискавці
- 3 основних відділення на блискавках ( всередині кишеня під змійкою і бічна кишеня)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 28 см
Висота: 18 см
Ширина: 12 см
- Дотримані всі стандарти
- Якісна фурнітура
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (максимальна довжина 150 см )
- Спереду відділення на блискавці
- 3 основних відділення на блискавках ( всередині кишеня під змійкою і бічна кишеня)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 28 см
Висота: 18 см
Ширина: 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




