Якісна шкіряна бананка-слінг
Ідеально лягає на тіло, дуже зручна в носінні.
Зручна, компактна і містка
-Лицьова сторона - натуральна м'яка шкіра, приємна на дотик.
-Внутрішня сторона - бавовняна сітка (тканина)
-2 відділення на блискавці
-всередині кишеня під дрібні гроші або телефон
-внутрішнє оздоблення шкіра і тканина
-мах довжина плечового ременя -145 см
Розмір
- Висота - 30 см
- Ширина - 17 см
- Товщина - 8 см
Ідеально лягає на тіло, дуже зручна в носінні.
Зручна, компактна і містка
-Лицьова сторона - натуральна м'яка шкіра, приємна на дотик.
-Внутрішня сторона - бавовняна сітка (тканина)
-2 відділення на блискавці
-всередині кишеня під дрібні гроші або телефон
-внутрішнє оздоблення шкіра і тканина
-мах довжина плечового ременя -145 см
Розмір
- Висота - 30 см
- Ширина - 17 см
- Товщина - 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴







