Гаманець жіночий (лак, магніт, метал зовні для монет)
Виготовлений з натуральної шкіри (лак).
Колір - зелений.
Особливості - класичний.
Розмір (см) - 19*9*3,5 см.
- 3 відділення для купюр.
- 1 потайна кишеня на блискавці.
- 8 відділень для карток.
- Відділення для монет зовні.
- Закривається на магніт.
Упакований в подарункову картонну коробку.
Виготовлений з натуральної шкіри (лак).
Колір - зелений.
Особливості - класичний.
Розмір (см) - 19*9*3,5 см.
- 3 відділення для купюр.
- 1 потайна кишеня на блискавці.
- 8 відділень для карток.
- Відділення для монет зовні.
- Закривається на магніт.
Упакований в подарункову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка, Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴








