
Шкіряний червоний гаманець з монетницей зовні
760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 207
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець жіночий шкіряний (лак, магніт, метал зовні для монет)
-3 відділення для купюр
-1 потайна кишеня для купюр на блискавці
-8 відділень для карток
- відділення для монет зовні
-закривається на магніт
Розмір (см) — 18,5*9*3 см
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання — коробка
-3 відділення для купюр
-1 потайна кишеня для купюр на блискавці
-8 відділень для карток
- відділення для монет зовні
-закривається на магніт
Розмір (см) — 18,5*9*3 см
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання — коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Клямка, Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴







