Легкий і функціональний рюкзак унісекс може підійти як для дівчат, так і для хлопців, підійде на тренування, або ж на кожен день.
-Два основних великих відділення на блискавці
- одне основне просторе відділення на блискавці (всередині велика кишеня). Блискавка з двома бігунками
- Друге відділення на блискавці (всередині велика кишеня). Блискавка з двома бігунками
- З боків є кишені
- Є ручка зверху, що дозволяє носити рюкзак як звичайну сумку.
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- Сумісний з форматом А4
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Щільне дно
Розмір: 43х27х15 см;
Матеріал-водостійкий Оксфорд 1000 D
-Два основних великих відділення на блискавці
- одне основне просторе відділення на блискавці (всередині велика кишеня). Блискавка з двома бігунками
- Друге відділення на блискавці (всередині велика кишеня). Блискавка з двома бігунками
- З боків є кишені
- Є ручка зверху, що дозволяє носити рюкзак як звичайну сумку.
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- Сумісний з форматом А4
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Щільне дно
Розмір: 43х27х15 см;
Матеріал-водостійкий Оксфорд 1000 D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴






