
Тканинний чорний великий рюкзак PUMA
660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виконано з міцного Оксфорда 1000 D. Рюкзак підійде на тренування, або ж на кожен день. Два основних великих відділи на блискавці, і невелика кишеня на блискавці по довжині рюкзака. Рюкзак унісекс може підійти як для дівчат, так і для хлопців. Сумісний з форматом А4 і А5.
-Основне відділення на блискавці з двома бігунками
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 45х 33х15 см;
Водостійкий матеріал Оксфорд 1000 D
-Основне відділення на блискавці з двома бігунками
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 45х 33х15 см;
Водостійкий матеріал Оксфорд 1000 D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Верхній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴






