Стильна, красива сумка крос-боді
Розміри:
Ширина -17 см
Висота -12 см
Дно -8,5 см
Одне містке відділення під блискавками, в якому також є 3 відділення під картки і кишенька під парфуми
Ремінь-ланцюг: 120 см
Довжина короткої ручки - 20 см
Матеріал - якісна екошкіра
Розміри:
Ширина -17 см
Висота -12 см
Дно -8,5 см
Одне містке відділення під блискавками, в якому також є 3 відділення під картки і кишенька під парфуми
Ремінь-ланцюг: 120 см
Довжина короткої ручки - 20 см
Матеріал - якісна екошкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









