-11%

Шкіряна чоловіча сумка чорного кольору
1 340 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8844
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вашій увазі представлена сучасна та містка модель чоловічої сумки
- Дотримано всіх стандартів
- якісна фурнітура
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
- Коротка ручка (25 см)
- Спереду кишеня на блискавці
- два основних відділення під блискавками (в одному кишеня під змійкою і бічна кишеня, у другому - суцільне велике відділення)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 21 см
Висота: 24 см
Ширина: 8 см
- Дотримано всіх стандартів
- якісна фурнітура
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
- Коротка ручка (25 см)
- Спереду кишеня на блискавці
- два основних відділення під блискавками (в одному кишеня під змійкою і бічна кишеня, у другому - суцільне велике відділення)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 21 см
Висота: 24 см
Ширина: 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴






