Вашій увазі представлена сучасна та містка модель чоловічої сумки
- Дотримано всіх стандартів
- якісна фурнітура
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-На лицьовій стороні сумки кишеня на блискавці (21*21см)
- два великих відділення під змійками (в одному кишеню під змійкою і бічну кишеню, у другому -суцільне велике відділення)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 24 см
Висота: 28 см
Ширина: 9 см
- Дотримано всіх стандартів
- якісна фурнітура
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-На лицьовій стороні сумки кишеня на блискавці (21*21см)
- два великих відділення під змійками (в одному кишеню під змійкою і бічну кишеню, у другому -суцільне велике відділення)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 24 см
Висота: 28 см
Ширина: 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





