Вашій увазі представлена сучасна та актуальна модель чоловічої сумки
- Дотримано всіх стандартів
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 130 см)
-на лицьовій стороні сумки невелика кишеня на блискавці
-2 основних відділення на блискавках
-ззаду сумки також кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 17 см
Висота: 21 см
Ширина: 8 см
- Дотримано всіх стандартів
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 130 см)
-на лицьовій стороні сумки невелика кишеня на блискавці
-2 основних відділення на блискавках
-ззаду сумки також кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 17 см
Висота: 21 см
Ширина: 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴







