Вашій увазі представлена сучасна та актуальна модель чоловічої сумки
- Дотримано всіх стандартів
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 130 см)
-на лицьовій стороні сумки кишеня на кнопці-магніті
-всередині одне велике відділення в якому кишеня під змійкою і бічна кишеня
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 25 см
Ширина: 5 см
- Дотримано всіх стандартів
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 130 см)
-на лицьовій стороні сумки кишеня на кнопці-магніті
-всередині одне велике відділення в якому кишеня під змійкою і бічна кишеня
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 25 см
Ширина: 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴






