-8%

Маленький шкіряний жіночий гаманець у зеленому кольорі
1 200 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9949-1806
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець VerMari 9949-1806 на магніті в люкс якості, шкіра дуже м'яка і приємна на дотик.
Гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть в кишеню!
Дуже компактний і місткий
- одне основне відділення для купюр (містяться всі купюри)
- 6 відділень для карток
- 2 зовнішні відділення на блискавці для монет та інших дрібниць
Розмір: 9*12*2 см
Є різні кольори
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть в кишеню!
Дуже компактний і місткий
- одне основне відділення для купюр (містяться всі купюри)
- 6 відділень для карток
- 2 зовнішні відділення на блискавці для монет та інших дрібниць
Розмір: 9*12*2 см
Є різні кольори
Відправку замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴




