Якісна шкіряна бананка-слінг. Ідеально лягає на тілі, дуже зручна в носінні.
Зручний компактний і місткий
-Лицьова сторона -натуральна м'яка шкіра приємна на дотик.
-Внутрішня сторона - котонова сітка (тканина)
-2 відділення на змійці
-всередині кишеня під дрібниці або телефон
-внутрішнє оздоблення шкіра і тканина
- Фурнітура брендована, всі лого є
Якість преміум класу
- Висота - 30 см
- Ширина - 17 см
- Товщина - 8 см
Зручний компактний і місткий
-Лицьова сторона -натуральна м'яка шкіра приємна на дотик.
-Внутрішня сторона - котонова сітка (тканина)
-2 відділення на змійці
-всередині кишеня під дрібниці або телефон
-внутрішнє оздоблення шкіра і тканина
- Фурнітура брендована, всі лого є
Якість преміум класу
- Висота - 30 см
- Ширина - 17 см
- Товщина - 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








