Практична барсетка-клатч на кожен день.
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-Основне відділення закривається на кланан і блискавку.
-по центру перегородка на змійці
-з одного боку кишенька на блискавці
-з іншого боку кишенька на кнопці
-ззаду клатча незнімна ручка на руку
незважаючи на невеликий розмір клатч досить місткий, щоб вмістити гроші, кредитки, дисконтні картки, візитки, смартфони та інше.
Є ідеальним варіантом для повсякденного використання.
Розмір - 23*13*4 см
-виготовлена з якісної натуральної шкіри.
-Основне відділення закривається на кланан і блискавку.
-по центру перегородка на змійці
-з одного боку кишенька на блискавці
-з іншого боку кишенька на кнопці
-ззаду клатча незнімна ручка на руку
незважаючи на невеликий розмір клатч досить місткий, щоб вмістити гроші, кредитки, дисконтні картки, візитки, смартфони та інше.
Є ідеальним варіантом для повсякденного використання.
Розмір - 23*13*4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴






