Якісна чоловіча шкіряна сумка Calvin Klein ідеально підходить для впевнених у собі сучасних чоловіків. Виріб виготовлено з міцної шкіри, яка прослужить багато років, не втрачаючи якісних характеристик. Сумка відмінно тримає форму і підійде під будь-який образ.
-одне велике відділення.
-в середині нашитий логотип, є додаткова кишеня
-Зовні дві кишені з двох сторін різного розміру на блискавці.
-Сумку можна носити як через плече (мах довжина 140 см), так і в руці.
Розмір 24*21*6 см.
Упаковка-фірмова коробка і пильовик
-одне велике відділення.
-в середині нашитий логотип, є додаткова кишеня
-Зовні дві кишені з двох сторін різного розміру на блискавці.
-Сумку можна носити як через плече (мах довжина 140 см), так і в руці.
Розмір 24*21*6 см.
Упаковка-фірмова коробка і пильовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calvin Klein |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴








