-15%

Сіра невеличка містка жіноча сумочка, крос боді
1 300 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991783
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна, красива, сумочка на три відділення
Сумочка має три відділення які закриваються на клапан і блискавку
Усередині 2 відкритих відділення (в одному бічна кишеня на блискавці) і одне відділення на блискавкою, також ззаду сумочки кишеня на блискавці
Розміри :
Висота - 17 см
Ширина - 22 см
Дно - 9 см
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - якісна екошкіра преміум якості
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Сумочка має три відділення які закриваються на клапан і блискавку
Усередині 2 відкритих відділення (в одному бічна кишеня на блискавці) і одне відділення на блискавкою, також ззаду сумочки кишеня на блискавці
Розміри :
Висота - 17 см
Ширина - 22 см
Дно - 9 см
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - якісна екошкіра преміум якості
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Світло-сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴







