
Жіночий бордовий гаманець на блискавці
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 73021
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри (ШхВхГ, см): 19,х10х2см.
Країна виробник: Китай.
Опис:
-закривається на блискавку;
- всередині 6 відділень для купюр;
- 8 кишень для карток;
- відділення на блискавці для монет;
- спереду кишенька на кнопці
- ззаду кишенька на блискавці
- Матеріал - висококласна натуральна шкіра, яка стійка до зношування. Поверхня гладка без особливого блиску. Всередині є місткі відділення, кишені для візитних і кредитних карток і монетниця на блискавці.
Упакований у фірмову картонну коробку.
Розміри (ШхВхГ, см): 19,х10х2см.
Країна виробник: Китай.
Опис:
-закривається на блискавку;
- всередині 6 відділень для купюр;
- 8 кишень для карток;
- відділення на блискавці для монет;
- спереду кишенька на кнопці
- ззаду кишенька на блискавці
- Матеріал - висококласна натуральна шкіра, яка стійка до зношування. Поверхня гладка без особливого блиску. Всередині є місткі відділення, кишені для візитних і кредитних карток і монетниця на блискавці.
Упакований у фірмову картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





