
Шкіряний жіночий гаманець сірого кольору
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: АЕ 150
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний лаковий гаманець із монетницею на клямці всередині сірого кольору
Гаманець зроблений з лакової натуральної шкіри, всередині натуральна шкіра, перегородки з натуральної замші.
-Закривається на кнопку
-3 відділи для купюр
-9 відділів для кредитних карт/візиток.
-1 відділення на блискавці.
-внутрішня монетниця
Колір сірий.
Розміри: 19*9*3см
Упаковка- коробка
Гаманець зроблений з лакової натуральної шкіри, всередині натуральна шкіра, перегородки з натуральної замші.
-Закривається на кнопку
-3 відділи для купюр
-9 відділів для кредитних карт/візиток.
-1 відділення на блискавці.
-внутрішня монетниця
Колір сірий.
Розміри: 19*9*3см
Упаковка- коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Henghuang |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





