-14%

Чорне шкіряне чоловіче портмоне Armani з відділенням для авто документів і паспорта
1 450 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999302B
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіче портмоне у вигляді книжечки виконано в класичному стилі. У ньому є не тільки 3 секції для купюр, а й об'ємний блок для документів. У нього поміщаються водійські права і техпаспорт на автомобіль. Також в портмоне передбачено відділення для паперового паспорта (Україна або закордонний)Прилеглі кишені можна використовувати для зберігання грошей на «чорний день». У шкіряному гаманці також є місце для восьми банківських карт і відділення для паспорта. Монети зручно носити у внутрішній кишені на кнопці.
(3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
(1) один знімний блок для автодокументів;
(1) одне відділення під паспорт;
(2) дві прилеглі кишені;
(8) осередків під картки;
(1) одна монетниця.
Розміри (ШхВхГ): 10х14х3.
(3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
(1) один знімний блок для автодокументів;
(1) одне відділення під паспорт;
(2) дві прилеглі кишені;
(8) осередків під картки;
(1) одна монетниця.
Розміри (ШхВхГ): 10х14х3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 6 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴






