-17%

Жіноча бежева сумочка, крос-боді YSL
1 320 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991804
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна, красива сумка крос-боді
Розміри:
Ширина -17,5 см
Висота -11 см
Дно -9 см
Одне містке відділення під блискавками, в якому також є 3 відділення під картки і кишенька під парфуми
Ремінь-ланцюг: 120 см
Довжина короткої ручки - 20 см
Матеріал - якісна екошкіра
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Розміри:
Ширина -17,5 см
Висота -11 см
Дно -9 см
Одне містке відділення під блискавками, в якому також є 3 відділення під картки і кишенька під парфуми
Ремінь-ланцюг: 120 см
Довжина короткої ручки - 20 см
Матеріал - якісна екошкіра
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴





