Чоловічий стильний гаманець на магнітній застібці з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У даній моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше -кредитки, дрібні гроші і банкноти.
Особливості:
-2 відділення для банкнот
-Відділення для монет ззаду на блискавці
-11 осередків під картки
Матеріал-якісна натуральна шкіра
Розмір -10*12*2 см
Йде у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








