-25%

Шкіряний гаманець-клатч на блискавці в чорному кольорі
1 600 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9998822
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець-клатч на змійці
-два відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-4 відділення під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка за допомогою якої можна носити як клатч (прекрасно лягає в руку)
Модель містка і зручна, в яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона і документів
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір -20,5*10*4 см
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
-два відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-4 відділення під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка за допомогою якої можна носити як клатч (прекрасно лягає в руку)
Модель містка і зручна, в яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона і документів
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір -20,5*10*4 см
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴






