-17%

Жіноча біла нагрудна бананка сумка на пояс
599 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-бананка
-Оптимальний розмір для найнеобхідніших дрібних речей
-Універсальний дизайн
-Одна зовнішня велика кишеня;
-Одна зовнішня маленька кишеня;
-Довжина ременя регулюється, максимальна довжина 90 см.
-Розміри: 30*14*8 см.
Матеріал - якісна еко шкіра
-Оптимальний розмір для найнеобхідніших дрібних речей
-Універсальний дизайн
-Одна зовнішня велика кишеня;
-Одна зовнішня маленька кишеня;
-Довжина ременя регулюється, максимальна довжина 90 см.
-Розміри: 30*14*8 см.
Матеріал - якісна еко шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Білий |
| Особливості | Регульований пояс |
| Максимальний обхват талії | 90 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴





