-27%

Рюкзак жіночий коричневий Michael Kors
3 700 ₴
2 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: МК999
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак жіночий Michael Kors - це вишуканий аксесуар, який поєднує в собі стиль, комфорт і функціональність. Цей рюкзак вражає своєю міцністю та довговічністю. Великий розмір рюкзака дає змогу з легкістю вміщати всі необхідні речі на кожен день.
Матеріал-Канва та шкіра
-Вміщує формат А4
-Спинка рюкзака має м'яку конструкцію, що забезпечує оптимальну підтримку і комфорт під час носіння.
-Застібка на змійці забезпечує надійне закриття і захист речей у рюкзаку.
-Одне велике основне відділення сприяє зручності та комфорту у використанні
--передня кишеня 23*16 см
Розміри:
Ширина - 38 см.
Висота - 38 см.
Товщина - 14 см.
Фурнітура золота.
Упакований рюкзак у пильовик і пакет
Люкс якість
Матеріал-Канва та шкіра
-Вміщує формат А4
-Спинка рюкзака має м'яку конструкцію, що забезпечує оптимальну підтримку і комфорт під час носіння.
-Застібка на змійці забезпечує надійне закриття і захист речей у рюкзаку.
-Одне велике основне відділення сприяє зручності та комфорту у використанні
--передня кишеня 23*16 см
Розміри:
Ширина - 38 см.
Висота - 38 см.
Товщина - 14 см.
Фурнітура золота.
Упакований рюкзак у пильовик і пакет
Люкс якість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴





