-29%

Великий жіночий рюкзак Christian DIOR
4 899 ₴
3 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це один з найвідоміших у наш час бренд аксесуарів. З цієї причини створені даною компанією модні та стильні рюкзаки призначені для молодих, впевнених у собі дівчат, які хочуть виділитися з натовпу. Продумані пропорції дають змогу рюкзачку ідеально виглядати в руках дами будь-якої статури.
Матеріал: жаккард;
-передня кишеня 24*17 см
-2 бічні кишені
-всередині основного відділення 2 відкриті кишені
Розміри:
Ширина - 33 см.
Висота - 38 см.
Товщина - 18 см.
Фурнітура золота.
Упакований рюкзак у пильовик і кульок
Люкс якість
Матеріал: жаккард;
-передня кишеня 24*17 см
-2 бічні кишені
-всередині основного відділення 2 відкриті кишені
Розміри:
Ширина - 33 см.
Висота - 38 см.
Товщина - 18 см.
Фурнітура золота.
Упакований рюкзак у пильовик і кульок
Люкс якість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 33 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴





