Сумка -рюкзак
Розміри:
Висота - 25 см
Ширина по низу- 23 см
Ширина зверху - 21 см
Дно - 13 см
Матеріал еко шкіра.
Сумка -рюкзак має три відділення, середній відділ закривається на блискавку.
Всередині одна кишеня на блискавці та одна кишеня відкрита.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴









