-19%

Стильна жіноча сумочка YSL, крос-боді
1 140 ₴
920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991715
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна, красива сумка крос-боді
Розміри:
Ширина -20 см
Висота -12,5 см
Дно -8 см
Два окремих відділення на змійках
Довгий регульований текстильний ремінець (мах 130 см)
Матеріал - якісна еко шкіра
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Розміри:
Ширина -20 см
Висота -12,5 см
Дно -8 см
Два окремих відділення на змійках
Довгий регульований текстильний ремінець (мах 130 см)
Матеріал - якісна еко шкіра
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴






