Стильна, містка сумка-шопер
Розміри:
Висота -28 см.
Ширина -32 см.
Дно -12 см.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - екошкіра.
Сумка має три відділення, центральне закривається на блискавку.
Усередині дві відкриті кишені та одна кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення під клапаном, 3 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








