-27%

Стильна чоловіча містка сумка-слінг LOUIS VUITTON
4 800 ₴
3 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46344
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна нагрудна сумка LOUIS VUITTON
-Вишуканість і практичність поєднуються в цьому чоловічому слінгу LV Avenue.
-Його основне відділення на блискавці і додаткові внутрішні і зовнішні кишені забезпечують зручність і організацію зберігання ваших речей.
Матеріал: канва + шкіра;
Розмір:
Довжина - 39 см.
Висота - 19 см.
Ширина - 7 см.
Ремінець можна регулюється, можна носити з обох боків, його довжина 120 см.
У комплекті фірмовий пильовик.
Має два великих відділення на блискавці та маленьку кишеню на блискавці зверху сумки
Всередині основного відділення є також містка бічна кишеня Фірмове гравіювання.
Металева фурнітура вся з лого
-Люкс якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Канва |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴









