Розміри:
Висота -17,5 см.
Ширина -25,5 см.
Дно -7,5 см.
У комплекті два ремінці.
широкий ремінець - довжина 93 см.
Довгий ремінець, який регулюється.
Матеріал - екошкіра.
Усередині одне відділення, дві відкриті кишені та одна кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення під клапаном |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






