Жіноча міні сумка клатч YSL з ланцюжком на плече.
Сумка Yves Saint Laurent - призначена для перенесення різних дрібних, необхідних речей: телефон, ключі, гаманець тощо. До того ж це ваша прикраса і щоденна зручність у дорозі, на роботі, в офісі.
Матеріал: еко шкіра преміум якості; добре тримає форму;
Розмір
Довжина: 24 см;
Висота: 16 см;
Дно - 9 см
Попереду відкрита кишеня.
Усередині два відділення, посередині кишеня - перегородка на блискавці.
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металева фурнітура.
Сумка Yves Saint Laurent - призначена для перенесення різних дрібних, необхідних речей: телефон, ключі, гаманець тощо. До того ж це ваша прикраса і щоденна зручність у дорозі, на роботі, в офісі.
Матеріал: еко шкіра преміум якості; добре тримає форму;
Розмір
Довжина: 24 см;
Висота: 16 см;
Дно - 9 см
Попереду відкрита кишеня.
Усередині два відділення, посередині кишеня - перегородка на блискавці.
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металева фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Відділення під клапаном, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴







