
Жіноча світло-бежева сумочка середнього розміру
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 990110
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри :
Висота- 21 см.
Ширина- 27 см.
Дно- 10,5 см.
Довгий ремінець- 111см.
Матеріал- еко шкіра.
Сумочка має одне відділення, всередині одна кишеня на блискавці та ще одна відкрита.
На лицевій стороні кишеня під клапаном на кнопці- магніті.
Висота- 21 см.
Ширина- 27 см.
Дно- 10,5 см.
Довгий ремінець- 111см.
Матеріал- еко шкіра.
Сумочка має одне відділення, всередині одна кишеня на блискавці та ще одна відкрита.
На лицевій стороні кишеня під клапаном на кнопці- магніті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення під клапаном |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина плечового ременя | 1110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴







