Стильна сумочка
Розміри
Висота- 20 см.
Ширина по низу - 28 см.
Дно- 13 см
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - екошкіра.
Сумочка має три відділи, основний посередині на блискавці, два інших закриваються на кнопку-магніт.
Усередині дві відкриті кишені і одна на блискавці.
З тильного боку кишеня на блискавці.
Розміри
Висота- 20 см.
Ширина по низу - 28 см.
Дно- 13 см
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - екошкіра.
Сумочка має три відділи, основний посередині на блискавці, два інших закриваються на кнопку-магніт.
Усередині дві відкриті кишені і одна на блискавці.
З тильного боку кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 3 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на кнопці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴








