Розміри:
Висота -29 см
Ширина по дну- 26 см
Дно -11 см
Довгий регульований ремінець
Матеріал - якісна екошкіра.
Модель добре тримає форму.
Три відділення, основний відділ закривається на блискавку, два інших на кнопку-магніт.
Всередині є дві відкриті кишені та одна на блискавці.
Висота -29 см
Ширина по дну- 26 см
Дно -11 см
Довгий регульований ремінець
Матеріал - якісна екошкіра.
Модель добре тримає форму.
Три відділення, основний відділ закривається на блискавку, два інших на кнопку-магніт.
Всередині є дві відкриті кишені та одна на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴








