
Стильна сумочка Guess на три відділення
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999766
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна, красива, сумочка на три відділення
Сумочка має три відділення.
Основний відділ на блискавці, два інших відділи закриваються на кнопку-магніт.
Всередині одна кишеня на блискавці та ще одна відкрита кишеня.
Розміри:
Висота - 22,5 см
Ширина - 26 см
Дно - 11 см
Коротка ручка ,знімна.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - якісна еко шкіра.
Сумочка має три відділення.
Основний відділ на блискавці, два інших відділи закриваються на кнопку-магніт.
Всередині одна кишеня на блискавці та ще одна відкрита кишеня.
Розміри:
Висота - 22,5 см
Ширина - 26 см
Дно - 11 см
Коротка ручка ,знімна.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - якісна еко шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






