-16%

Стильна, жіноча сумка крос-боді
1 280 ₴
1 079 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1766
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна, красива сумка крос-боді
📐Розміри:
Ширина -22,5 см
Висота -15 см
Дно -8.5 см
Два окремих відділення на змійках
Довгий регульований текстильний ремінець (мах 150 см)
Матеріал - якісна екошкіра
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
📐Розміри:
Ширина -22,5 см
Висота -15 см
Дно -8.5 см
Два окремих відділення на змійках
Довгий регульований текстильний ремінець (мах 150 см)
Матеріал - якісна екошкіра
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴







