-26%

Чоловіча шкіряна сумка в чорному кольорі
2 300 ₴
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 995510
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка через плече - це ідеальний аксесуар для чоловіків, які цінують стиль і якість. Виготовлена з натуральної шкіри, ця сумка має високу міцність і елегантність.
- Дотримано всіх стандартів
- Фурнітура брендована, всі лого є
- Матеріал: високоякісна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-всередині одне велике відділення в якому кишеня під змійкою і бічна кишеня
-спереду кишеня на магнітній засувці
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри:
Висота - 25 см.
Ширина - 22 см.
Товщина - 6-7 см.
- Дотримано всіх стандартів
- Фурнітура брендована, всі лого є
- Матеріал: високоякісна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-всередині одне велике відділення в якому кишеня під змійкою і бічна кишеня
-спереду кишеня на магнітній засувці
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри:
Висота - 25 см.
Ширина - 22 см.
Товщина - 6-7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴



