
Невеликий жіночий гаманець у кольорі пудра
389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6221
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-одне відділення для купюр
-закривається на кнопку
-7 відділень для карт
-монетниця на блискавці
Розмір -14×9,5*2 см
Матеріал- еко-шкіра
Упаковка-пакетик
-одне відділення для купюр
-закривається на кнопку
-7 відділень для карт
-монетниця на блискавці
Розмір -14×9,5*2 см
Матеріал- еко-шкіра
Упаковка-пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴








