
Гаманець на блискавці Giorgio Armani
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99001
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець на блискавці Giorgio Armani
-5 відділів
-8 відділень для карток
-монетниця на блискавці
-Зроблений з якісної еко шкіри
-Розмір 20*10*3 см
-в комплекті маленька ручка
-Фурнітура металева
-5 відділів
-8 відділень для карток
-монетниця на блискавці
-Зроблений з якісної еко шкіри
-Розмір 20*10*3 см
-в комплекті маленька ручка
-Фурнітура металева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




