-24%

Жіноча сумка Yves Saint Laurent Niki шкіряна бронза
3 300 ₴
2 499 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна сумка 'Niki Chain' від Saint Laurent (Сен Лоран).
-Клапан закривається на кнопку-магніт
-логотипом спереду
-стьобаний ефект
-два внутрішніх відділення (кишенька під блискавкою і маленька бічна кишеня в більшому відділенні)
-задня прорізна кишеня
-Довгий ремінець можна носити як на всю довжину, так і на подвійну (мах 120 см)
Розмір-20*30*11 см
Матеріал: рu-шкіра
Комплектація- пильовик, коробка.
-Клапан закривається на кнопку-магніт
-логотипом спереду
-стьобаний ефект
-два внутрішніх відділення (кишенька під блискавкою і маленька бічна кишеня в більшому відділенні)
-задня прорізна кишеня
-Довгий ремінець можна носити як на всю довжину, так і на подвійну (мах 120 см)
Розмір-20*30*11 см
Матеріал: рu-шкіра
Комплектація- пильовик, коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бронзовий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴








