Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Представлена жіноча сумка - невеликого розміру, зручна креативна в тренді жіночої моди. Сумка виготовлена з клаптиків еко шкіри, які переплетені між собою, що робить цю сумку неповторною та креативною. Довгий ремінець дозволить носити сумку на плечі та звільнити руки.
-1 основне відділення (з одного боку кишенька під блискавкою, з іншого відкрита кишенька)
-сумка закривається на блискавку
-дві короткі ручки (30 см)
-довгий ремінець (мах 100см)
Матеріал: екошкіра преміум якості
Підкладка: якісний текстильний
Розмір
Довжина: 27 см;
Висота: 18 см;
Дно: 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 899 ₴








