Жіночий стильний крос-боді
Сумочка має одне відділення
Розміри:
Висота -14,5 см.
Ширина - 22,5 см.
Дно- 5,5 см.
У комплекті два ремінці (коротка ручка - 50 см і
текстильний ремінь мах 120 см)
Матеріал - екошкіра.
Сумочка має одне відділення
Розміри:
Висота -14,5 см.
Ширина - 22,5 см.
Дно- 5,5 см.
У комплекті два ремінці (коротка ручка - 50 см і
текстильний ремінь мах 120 см)
Матеріал - екошкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴








